Jazda próbna testowa: Test LPG Dodge Durango z 5.7 HEMI V8 365KM 2015r w Energy Gaz Polska na gaz!

Published on December 10, 2015Energy Gaz Polska od lat wypracowała sobie grono stałych i wiernych Klientów, którzy ufają naszej Firmie bezgranicznie! Dowodem tego jest bezsprzecznie Dodge Durango o wartości ponad 300 tys. zł, który kilka dni temu został sprowadzony z USA i natychmiast dostarczony do Energy Gaz Polska celem montażu instalacji LPG. Dla naszego Zespołu to wielki honor, że możemy świadczyć usługi montażu i serwisu Autogazu w tak luksusowych autach i coraz szerszego grona naszych Klientów!

Od dziś Właściciel Dodge na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów/100km, a LPG tylko 20 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 430 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 95 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 380 kilometrów!

Instalacja gazowa BRC Sequent P&D wraz z montażem kosztuje 6400zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 14800 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Dodge! http://www.egp.pl/lpg-do-dodge.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Dodge? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Dodge! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Dodge na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Dodge zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Dodge wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Dodge i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Dodge, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Dodge TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Dodge w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Dodge jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper.

Słowa Naszych Klientów “Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

    1. Dawid Tram September 3, 2017
    2. Czesiu C September 17, 2017
    3. Bmfs Zychy January 20, 2018
    4. Mr Gokartboy April 14, 2018
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"